ÚvodO projektu Nadání... brána k úspěchuSchválená závěrečná monitorovací zpráva

O projektu Nadání... brána k úspěchu

Schválená závěrečná monitorovací zpráva

Od března 2010 realizuje společnost LYRIX centrum, s.r.o. spolu se společností PROFICIO, o.s. projekt Nadání…brána k úspěchu.  Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschop­nosti. Projekt je realizován na území celé ČR (mimo hl. m. Praha), prezenční aktivity budou probíhat v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji.

Projekt se zaměřuje na mimořádně nadané děti, resp. práci s nimi. Na rozvoj talentu mimořádně nadaných dětí má vliv zapojení se do zájmových útvarů. Pracovníci volnočasových organizací ovšem mnohdy nemají potřebné znalosti a dostatečnou kvalifikaci pro práci s mimořádně nadanými dětmi. Neznají jejich specifické potřeby, které je třeba zohledňovat. Z tohoto důvodu je naším cílem seznámit pracovníky organizací pro zájmové vzdělávání a NNO s problematikou mimořádně nadaných dětí a proškolit je tak, aby byli schopni reagovat na specifické potřeby těchto dětí.

Bližší informace k jednotlivým aktivitám naleznete v sekci Aktivity.

Máte-li zájem zapojit se do projektu a být podrobně informováni o jednotlivých aktivitách projektu včetně akcí, které se budou konat, kontaktujte nás na tel.: 725 210 050 nebo prostřednictvím e-mailu info@projekt-nadani.cz.

Rádi bychom Vám oznámili, že byla úspěšně schválená závěrečná monitorovací zpráva našeho projektu.

Pro VásVás přístupné produkty, které byly v rámci projektu vytvořeny.

E-learning http://erudator.projekt-nadani.cz/

Manuály a metodiky http://projekt-nadani.cz/o.php…

Jsou zde stále ZDRAMA. Stačí se pouze registrovat a jejich obsah si stáhnout v elektronické podobě.

Tým projektu Nadání…brána k úspěchu