Úvod

Veřejné jednání Resortní pracovní skupiny k péči o kognitivně nadané děti a žáky

Ve čtvrtek 20. 1. 2011 proběhne na VÚP, Senovážné náměstí 1588/4, Praha 1, v podkrovních prostorách v 5. patře 13. pracovní jednání Resortní pracovní skupiny k péči o kognitivně nadané děti a žáky. Více informací zde.

Více informací

DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ

Od září do listopadu 2010 bude probíhat dotazníkové šetření u nadaných dětí a pracovníků organizací zájmového vzdělávání. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách v aktualitách. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@projekt-nadani.cz.

PSYCHODIAGNOSTIKA

Máte-li doma nadané dítě a chcete-li svému dítěti poskytnout optimální podmínky pro výchovu a  rozvoj jeho nadání, zapojte se do projektu a získejte ZDARMA psychodiagnostický profil Vašeho dítěte. Psychodiagnostika probíhá od konce července do listopadu 2010. Pro více informací nás kontaktujte na tel: 725 210 050 nebo na e-mailu info@projekt-nadani.cz.

KURZY PRO PRACOVNÍKY VOLNOČASOVÝCH ORGANIZACÍ

Od července 2011 do července 2012 se budou konat prezenční vzdělávací kurzy pro pracovníky organizací zájmového vzdělávání.  Kurzy budou probíhat v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. V případě zájmu o účast v těchto kurzech nás kontaktujte na tel: 725 210 050 nebo na e-mailu info@projekt-nadani.cz. Podrobnější informace naleznete v sekci Kurzy.

« 1 2 3 4