Úvod — Aktuality

Aktuality

ČT připravuje nový dokument o nadaných

Česká televize připravuje nový cyklus dokumentů ČT o výjimečně nadaných dětech a mladých lidech, kterým jejich „dar od přírody“ vedle obdivu a uznání přináší mnohdy i velké problémy a nepochopení dané jejich jinakostí.
Hledá mimořádně talentované děti a mladé osobnosti do 30 let se zajímavým osudem, kterým jejich výrazný talent a výjimečnost kromě úspěchu a obdivu přináší zároveň trable a životní překážky.
Více informací na: http://www.ceskatelevize.cz/…7571169.html?…
 

Více informací

Příliš nadané děti

Česká televize odvysílala zajímavý dokument Příliš nadané děti o nadaných dětech,  jejich životech i názorech. Máte možnost jej shlédnout na těchto webových stránkách: http://www.ceskatelevize.cz/…nadane-deti/


Zdroj: www.ceskatelevize.cz

Více informací

Konzultujte s odborníky ZDARMA psychodiagnostický profil Vašeho nadaného dítěte!

Máte doma nadané dítě ve věku 6–16 let? Nevíte si rady s výchovou Vašeho dítěte a rozvojem jeho nadání? Chcete svůj názor konzultovat s odborníkem? Máte jedinečnou možnost ZDARMA diagnostikovat své dítě pomocí profesně inovačního nástroje, který je schopen smysluplně a názorně objasnit strukturu, průběh myšlení, cítění, prožívání i seberealizačního chování Vašeho dítěte. Zapojte se do projektu a kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@projekt-nadani.cz nebo na tel.: 725 210 050.

Více informací

Pobytové akce pro rodiny s nadanými dětmi

Centrum nadání pořádá pobytové akce v prázdninových měsících pro nadané děti, rodiny s předškoláky i se školáky v prostředí Vysokého nad Jizerou, v malebném hotelu Větrov. Více informací včetně přihlášek na webové stránce http://www.cen­trumnadani.cz/.

Více informací

Konference Šikovné děti - inspirace pro pedagoga

Dne 31. 5. 2010 od 9,30 do 15 hodin pořádá Centrum nadání v prostorách Krajského úřadu města Olomouce, Jeremenkova 40a, pod oficiální záštitou Olomouckého kraje pilotní konferenci Šikovné děti – inspirace pro pedagoga. Více informací včetně programu a přihlášky na konferenci na webových stránkách www.centrumnadani.cz

Více informací

VIDEO: Škola pro nadané. Jak vypadá místo, kde se učí malí géniové?

Chcete vědět jak probíhá výuka na škole zaměřené na nadané děti? A co si o výuce a škole samotné myslí její žáci? Informace včetně možnosti stažení videa naleznete na tomto odkaze:  http://www.naseadresa.cz/…spechu-Praha.

Více informací

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13